حمایت شالمان از طرح های تحقیقاتی و پایان نامه های دانشجویی
۲۹ شهریور

حمایت شالمان از طرح های تحقیقاتی و پایان نامه های دانشجویی

اساتید، پژوهشگران و دانشجویان عزیز، اگر برای تکمیل طرح تحقیقاتی خود نیاز به مواد و مصالح نوین ساختمانی دارید، از جمله انواع افزودنی های بتن شامل فوق روان کننده ها، زودگیر ، تسریع کننده هیداراتاسیون یا افزودنی کندگیرکننده بتن، هوازا (حباب ساز)، و یا انواع چسبها و رزین های پایه سیمانی، لاتکس و اپوکسی، انواع گروت و ملاتهای الیاف دار، انواع الیاف شیشه، پلی پروپیلن، مفتولهای فولادی ، پودر و ژل میکروسیلیس در گریدهای مختلف و… برای دریافت اطلاعات و نمونه رایگان با شرکت شالمان تماس بگیرید.

شرکت شالمان پیرو سیاست سالهای قبل، با تامین نمونه از جدیدترین مواد و ارائه مشاوره فنی بدون هزینه به دانشجویان و مراکز تحقیقاتی، امیدوار است بتواند نقشی هرچند کوچک در ارتقای علمی صنعت ساختمان در سطح ملی و حمایت از طرح های پژوهشی و تقویت و تحکیم ارتباط دانشگاه با این صنعت ایفا نماید.

حمایت شالمان از طرح های تحقیقاتی و پایان نامه های دانشجویی حتی شامل مواد و محصولاتی میشود که در بازار داخلی موجود نبوده و به تازگی در سایر کشورها معرفی شده اند.

همچنین لازم به ذکر است جوایز ویژه ای برای نتایج موفق تحقیقات ، پایان نامه ها و مقالات برگزیده دانشجویی از سوی شرکت شالمان و حامیان همکار این طرح تعلق می گیرد.

 

پاسخ